Vážený zákazníku,

ve dnech 2.1. – 8.1.2023 neprobíhá vyřizování objednávek z našeho e-shopu - DOVOLENÁ.
Objednávky učiněné v tomto období budeme vyřizovat od 9.1.2023.

Děkujeme za pochopení
Tým Ráj-ohlávek.cz
Beru na vědomí...
JEZDECKÉ POTŘEBY
Pro Váš návykový životní styl...
NAKUPOVAT

O nás

onas.jpg Vítáme Vás, na stránkách jezdeckých potřeb Ráj ohlávek. Děkujeme, že jste si udělali chvilku a navštívili nás, moc nás to těší.
 
Rádi bychom Vám, alespoň ve stručnosti napsali kdo jsme, aby jste měli představu, kdo Vám zboží zasílá a s kým, že máte tu čest :-)
 
Jsme obyčejná rodina, která jak už to tak bývá, kdysi dávno přičichla ke koním a jak ostatně sami víte, není cesty zpět. Nejdříve to byl první koník ustájený ve sportovní rodinné stáji, ale to nevydrželo ani rok a už byl doma a to rovnou s dalšími koňskými kamarády. Stav se zvedl na 8 koníků a nastalo mnoho let strávených po závodech a nabírání neskutečných zkušeností, které ostatně získáváme dodnes. Jelikož jsme si neustále objednávali různé potřeby a doplňky pro koně, ať už přímo do stáje, nebo na pastvu, tak z toho všeho nějak samo vyplynulo, že jsme si pořídili malinký e-shop Ráj ohlávek. Ten byl zprvu specializovaný jen na ohlávky pro koně. Měli jsme a doposud máme všechny možné barvy a velikosti dokonce i pro chlaďásky a poníčky. Tím to vše začalo :) Postupem času e-shop rostl a nyní máme opravdu široký sortiment jezdeckých potřeb pro koně všech možných plemen a velikostí.
 
Po vlastních zkušenostech s nakupováním se snažíme, aby všichni naši zákazníci byli opravdu spokojeni.
 
 
parta Ráj-ohlávek.cz :-)

KONTAKTY


Jezdecké potřeby - Ráj ohlávek
+420 603 104 880
info@raj-ohlavek.cz
IČ: 61655066, DIČ: CZ 740601140
Všechna práva vyhrazena ©2023 Ráj-ohlávek.cz | Cookies, tvorba e-shopu: InGenius